GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 7085047
nr 708 5047
Tallrikar
5 st, Kina, 1700-tal, diameter: 23
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 19:49:01
350 kr
350 kr
550 kr
600 kr